Unikornis fej színes stift gyermek fülbevaló, 925 ezüst, 1 pár, epoxy, 24k arany bevonat, rózsaszín, fekete, halványsárga, világoskék, fehér, sötét
| Cikkszám: | 41748 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Rózsaszín, Fekete, Halványsárga, Világoskék, Fehér, Sötét rózsaszín |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 8 mm x 10 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.5 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Záróvég: | Arany |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
7.460Ft
Ez a Unikornis fej színes stift gyermek fülbevaló, 925 ezüst, 1 pár, epoxy, 24k arany bevonat, rózsaszín, fekete, halványsárga, világoskék, fehér, sötét remek ajándék kislányok részére keresztelőre, elsőáldozásra, születésnapra, névnapra, ünnepi alkalomra. Minden ékszerhez ajándékba adunk egy egyszarvús, exkluzív ékszerdobozt. A doboz színe változatos, mindig meglepetés.
TAG-ek: Unikornis, fej, színes, stift, gyermek, fülbevaló, ezüst, epoxy, k, arany, bevonat, rózsaszín, fekete, halványsárga, világoskék, fehér, sötét

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét