Szivárvány rózsaszín állítható zsinóros prémium 925 ezüst gyerek karkötő , epoxy, sárga, piros, , dk.blue, sötét lila
| Cikkszám: | 40653 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Sárga, Piros, Rózsaszín, Dk.blue, Sötét lila |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 9 mm x 10 mm |
| Anyag: | Nylon zsinór + 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.65 g |
| Felületkezelés: | Ródium Bevonat |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 24 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 12 cm |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
8.730Ft
Prémium gyerek ékszereink új öntési eljárással készülnek, biztonságosabbak, kényelmesebb viseletet biztosítanak a gyermek számára, tartósabbak, vastagabbak, nagyobb gramm súlyúak, mint a hagyományos ékszereink.
TAG-ek: Szivárvány, rózsaszín, állítható, zsinóros, prémium, ezüst, gyerek, karkötő, epoxy, sárga, piros, dk.blue, sötét, lila

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét