Szivárvány felhő ezüst gyermek nyaklánc medállal, epoxy, sárga, kék, piros, világos rózsaszín, sötét lila
| Cikkszám: | 42721 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Sárga, Kék, Piros, Világos rózsaszín, Sötét lila |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 9 mm x 7 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.15 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 39 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 3 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
10.470Ft
Ez a Szivárvány felhő ezüst gyermek nyaklánc medállal, epoxy, sárga, kék, piros, világos rózsaszín, sötét lila remek ajándék lányok részére óvodai vagy iskolai ünnepségre, születésnapra, névnapra, karácsonyra, kiemelt alkalomra. Minden ékszerhez ajándékba adunk egy egyszarvús, exkluzív ékszerdobozt. A doboz színe változatos, mindig meglepetés.
TAG-ek: Szivárvány, felhő, ezüst, gyermek, nyaklánc, medállal, epoxy, sárga, kék, piros, világos, rózsaszín, sötét, lila

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét