Róka fej színes stift gyermek fülbevaló, 925 ezüst, 1 pár, epoxy, 24k arany bevonat, fekete, fehér, piros
| Cikkszám: | 41751 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 22. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 18. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Fekete, Fehér, Piros |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 7 mm x 7 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.4 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Záróvég: | Arany |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
7.120Ft
Ez a Róka fej színes stift gyermek fülbevaló, 925 ezüst, 1 pár, epoxy, 24k arany bevonat, fekete, fehér, piros remek ajándék kislányoknak ballagásra, születésnapra, névnapra, karácsonyra, különleges alkalomra. Minden ékszerhez ajándékba adunk egy egyszarvús, exkluzív ékszerdobozt. A doboz színe változatos, mindig meglepetés.
TAG-ek: Róka, fej, színes, stift, gyermek, fülbevaló, ezüst, epoxy, k, arany, bevonat, fekete, fehér, piros

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét