Csillag színes stift gyermek fülbevaló, 925 ezüst, 1 pár, epoxy, 24k arany bevonat, fekete, kristály köves
| Cikkszám: | 45565 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 22. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 18. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Fekete |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 7.3 mm x 7.3 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.5 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Kristály: | Kövek száma : 10 |
| Záróvég: | Arany |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
7.740Ft
TAG-ek: Csillag, színes, stift, gyermek, fülbevaló, ezüst, epoxy, k, arany, bevonat, fekete, kristály, köves

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét