Aranyozott Zsiráf gyermek bedugós fülbevaló 925 ezüst - 1 pár, epoxy, 24k arany bevonat, fekete, narancs
| Cikkszám: | 48448 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Fekete, Narancs |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 5 mm x 10 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.45 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Záróvég: | Arany |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
7.200Ft
Ez a Aranyozott Zsiráf gyermek bedugós fülbevaló 925 ezüst - 1 pár, epoxy, 24k arany bevonat, fekete, narancs remek ajándék lányok részére óvodai vagy iskolai ünnepségre, születésnapra, névnapra, karácsonyra, kiemelt alkalomra. Minden ékszerhez ajándékba adunk egy egyszarvús, exkluzív ékszerdobozt. A doboz színe változatos, mindig meglepetés.
TAG-ek: Aranyozott, Zsiráf, gyermek, bedugós, fülbevaló, ezüst, epoxy, k, arany, bevonat, fekete, narancs

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét