Szíves gyermek ékszer szett, 925 ezüst, epoxy, világos rózsaszín,
| Cikkszám: | 28978 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Világos rózsaszín, Rózsaszín |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 12 mm x 13 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.85 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 39 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 3 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
13.370Ft
Ez a Szíves gyermek ékszer szett, 925 ezüst, epoxy, világos rózsaszín, remek ajándék kisgyereknek ballagásra, évzáróra, születésnapra, névnapra, jutalom ajándéknak. Minden ékszerhez ajándékba adunk egy egyszarvús, exkluzív ékszerdobozt. A doboz színe változatos, mindig meglepetés.
TAG-ek: Szíves, gyermek, ékszer, szett, ezüst, epoxy, világos, rózsaszín,

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét