Szív ezüst gyermek nyaklánc medállal, epoxy, világoskék, halványsárga, világos lila, rózsaszín csillogás, kristály köves
| Cikkszám: | 42700 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Világoskék, Halványsárga, Világos lila, Világos rózsaszín csillogás |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 8 mm x 8 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.1 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Kristály: | Kövek száma : 8 |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 39 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 3 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
10.360Ft
Ez a Szív ezüst gyermek nyaklánc medállal, epoxy, világoskék, halványsárga, világos lila, rózsaszín csillogás, kristály köves remek ajándék lányok részére óvodai vagy iskolai ünnepségre, születésnapra, névnapra, karácsonyra, kiemelt alkalomra. Minden ékszerhez ajándékba adunk egy egyszarvús, exkluzív ékszerdobozt. A doboz színe változatos, mindig meglepetés.
TAG-ek: Szív, ezüst, gyermek, nyaklánc, medállal, epoxy, világoskék, halványsárga, világos, lila, rózsaszín, csillogás, kristály, köves

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét