Sütemény gyermek ezüst karika fülbevaló, 1 pár, epoxy, világoskék, kristály köves
| Cikkszám: | 25445 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Világoskék |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 6 mm x 6 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.60 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Gyűrű Méret: | 1.2 mm x 12 mm |
| Kristály: | Kövek száma : 8 |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
7.880Ft
Ez a Sütemény gyermek ezüst karika fülbevaló, 1 pár, epoxy, világoskék, kristály köves remek ajándék kislányoknak ballagásra, születésnapra, névnapra, karácsonyra, különleges alkalomra. Minden ékszerhez ajándékba adunk egy egyszarvús, exkluzív ékszerdobozt. A doboz színe változatos, mindig meglepetés.
TAG-ek: Sütemény, gyermek, ezüst, karika, fülbevaló, epoxy, világoskék, kristály, köves

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét