Rénszarvas prémium gyermek nyaklánc 925 ezüst, epoxy, fekete, piros, világos rózsaszín, barna, kristály köves
| Cikkszám: | 48926 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Fekete, Piros, Világos rózsaszín, Világos barna |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 7 mm x 10 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.15 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Kristály: | Kövek száma : 1 |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 39 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 3 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
10.310Ft
Ez a Rénszarvas prémium gyermek nyaklánc 925 ezüst, epoxy, fekete, piros, világos rózsaszín, barna, kristály köves remek ajándék lányok részére óvodai vagy iskolai ünnepségre, születésnapra, névnapra, karácsonyra, kiemelt alkalomra. Minden ékszerhez ajándékba adunk egy egyszarvús, exkluzív ékszerdobozt. A doboz színe változatos, mindig meglepetés.
TAG-ek: Rénszarvas, prémium, gyermek, nyaklánc, ezüst, epoxy, fekete, piros, világos, rózsaszín, barna, kristály, köves

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét