Pillangós gyermek ezüst karika fülbevaló, 1 pár, 24k arany bevonat, kristály köves
| Cikkszám: | 42089 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Méret: | 9 mm x 9 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.4 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Gyűrű Méret: | 1.2 mm x 12 mm |
| Kristály: | Kövek száma : 28 |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
11.710Ft
Ez a Pillangós gyermek ezüst karika fülbevaló, 1 pár, 24k arany bevonat, kristály köves remek ajándék lányoknak születésnapra, névnapra, évfordulóra, karácsonyra, meglepetésnek. Minden ékszerhez ajándékba adunk egy egyszarvús, exkluzív ékszerdobozt. A doboz színe változatos, mindig meglepetés.
TAG-ek: Pillangós, gyermek, ezüst, karika, fülbevaló, k, arany, bevonat, kristály, köves

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét