Pillangó lal ezüst gyermek nyaklánc medállal, kristály köves
| Cikkszám: | 24739 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 22. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 18. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Méret: | 9 mm x 6 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.10 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Kristály: | Kövek száma : 16 |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 39 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 3 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
10.160Ft
Ez a Pillangó lal ezüst gyermek nyaklánc medállal, kristály köves remek ajándék kisgyereknek ballagásra, évzáróra, születésnapra, névnapra, jutalom ajándéknak. Minden ékszerhez ajándékba adunk egy egyszarvús, exkluzív ékszerdobozt. A doboz színe változatos, mindig meglepetés.
TAG-ek: Pillangó, lal, ezüst, gyermek, nyaklánc, medállal, kristály, köves

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét