Pandamackós fekete állítható zsinóros prémium 925 ezüst gyerek karkötő , epoxy, fehér, rózsaszín, , kristály köves
| Cikkszám: | 43708 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Fehér, Rózsaszín, Fekete |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 8 mm x 9 mm |
| Állítható hossz: | min : 12 cm - max : 24 cm |
| Anyag: | Nylon zsinór + 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.7 g |
| Kristály: | Kövek száma : 1 |
| Végső Galvanizálás: | Galvanizálás |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
8.860Ft
Prémium gyerek ékszereink új öntési eljárással készülnek, biztonságosabbak, kényelmesebb viseletet biztosítanak a gyermek számára, tartósabbak, vastagabbak, nagyobb gramm súlyúak, mint a hagyományos ékszereink.
TAG-ek: Pandamackós, fekete, állítható, zsinóros, prémium, ezüst, gyerek, karkötő, epoxy, fehér, rózsaszín, kristály, köves

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét