Nyuszis prémium ezüst gyermek nyaklánc, epoxy, rózsaszín, cirkónia köves, kristály
| Cikkszám: | 49487 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Rózsaszín |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 7 mm x 14 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Cirkónia: | Kövek száma : 1 | Foglalat : Viasz rögzítés |
| Ezüst súly: | 1.30 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Kristály: | Kövek száma : 9 |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 39 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 3 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
11.100Ft
Ez a Nyuszis prémium ezüst gyermek nyaklánc, epoxy, rózsaszín, cirkónia köves, kristály remek ajándék kislányok részére keresztelőre, elsőáldozásra, születésnapra, névnapra, ünnepi alkalomra. Minden ékszerhez ajándékba adunk egy egyszarvús, exkluzív ékszerdobozt. A doboz színe változatos, mindig meglepetés.

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét