Lepkés ezüst gyermek nyaklánc medállal, epoxy, piros, kék, lila, világos rózsaszín, fehér, zöld
| Cikkszám: | 35182 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Piros, Kék, Lila, Világos rózsaszín, Fehér, Zöld |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 8 mm x 6 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.90 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 39 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 3 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
9.280Ft
Ez a Lepkés ezüst gyermek nyaklánc medállal, epoxy, piros, kék, lila, világos rózsaszín, fehér, zöld remek ajándék lányoknak születésnapra, névnapra, évfordulóra, karácsonyra, meglepetésnek. Minden ékszerhez ajándékba adunk egy egyszarvús, exkluzív ékszerdobozt. A doboz színe változatos, mindig meglepetés.
TAG-ek: Lepkés, ezüst, gyermek, nyaklánc, medállal, epoxy, piros, kék, lila, világos, rózsaszín, fehér, zöld

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét