Flamingós gyermek ezüst karika fülbevaló, 1 pár, epoxy, fekete, rózsaszín, barna
| Cikkszám: | 36981 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 22. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 18. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Fekete, Rózsaszín, Barna |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 5 mm x 9 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.50 g |
| Felületkezelés: | Galvanizálás |
| Gyűrű Méret: | 1.2 mm x 12 mm |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
7.550Ft
Ez a Flamingós gyermek ezüst karika fülbevaló, 1 pár, epoxy, fekete, rózsaszín, barna remek ajándék lányoknak születésnapra, névnapra, évfordulóra, karácsonyra, meglepetésnek. Minden ékszerhez ajándékba adunk egy egyszarvús, exkluzív ékszerdobozt. A doboz színe változatos, mindig meglepetés.
TAG-ek: Flamingós, gyermek, ezüst, karika, fülbevaló, epoxy, fekete, rózsaszín, barna

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét