Fenyőfa gyermek ezüst karika fülbevaló, 1 pár, epoxy, barna, sárga, piros, zöld
| Cikkszám: | 22601 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Barna, Sárga, Piros, Zöld |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 10 mm x 9 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.65 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Gyűrű Méret: | 1.2 mm x 12 mm |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
8.070Ft
Ez a Fenyőfa gyermek ezüst karika fülbevaló, 1 pár, epoxy, barna, sárga, piros, zöld remek ajándék kislányok részére keresztelőre, elsőáldozásra, születésnapra, névnapra, ünnepi alkalomra. Minden ékszerhez ajándékba adunk egy egyszarvús, exkluzív ékszerdobozt. A doboz színe változatos, mindig meglepetés.
TAG-ek: Fenyőfa, gyermek, ezüst, karika, fülbevaló, epoxy, barna, sárga, piros, zöld

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét