Egyszarvú gyermek karik fülbevaló 925 ezüst - 1 pár, féloldalas, cirkónia köves
| Cikkszám: | 48934 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Méret: | 10.5 mm x 9.8 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Cirkónia: | Kövek száma : 10 | Foglalat : Tokos foglalat |
| Ezüst súly: | 1.60 g |
| Felületkezelés: | Galvanizálás |
| Gyűrű Méret: | 1.2 mm x 12 mm |
| Végső Galvanizálás: | Galvanizálás |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
12.070Ft
Lehetséges opciók
Ez a Egyszarvú gyermek karik fülbevaló 925 ezüst - 1 pár, féloldalas, cirkónia köves remek ajándék kisgyereknek ballagásra, évzáróra, születésnapra, névnapra, jutalom ajándéknak. Minden ékszerhez ajándékba adunk egy egyszarvús, exkluzív ékszerdobozt. A doboz színe változatos, mindig meglepetés.
TAG-ek: Egyszarvú, gyermek, karik, fülbevaló, ezüst, féloldalas, cirkónia, köves

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét