Egyszarvú fejes 24 karátos aranyozott ezüst karika gyerek fülbevaló , epoxy, 24k arany bevonat, fekete, fehér, világos rózsaszín csillogás, kristály köves
| Cikkszám: | 42086 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Fekete, Fehér, Világos rózsaszín csillogás |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 8 mm x 11 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.7 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Gyűrű Méret: | 1.2 mm x 12 mm |
| Kristály: | Kövek száma : 6 |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
8.650Ft
Ez a Egyszarvú fejes 24 karátos aranyozott ezüst karika gyerek fülbevaló , epoxy, 24k arany bevonat, fekete, fehér, világos rózsaszín csillogás, kristály köves remek ajándék lányok részére óvodai vagy iskolai ünnepségre, születésnapra, névnapra, karácsonyra, kiemelt alkalomra. Minden ékszerhez ajándékba adunk egy egyszarvús, exkluzív ékszerdobozt. A doboz színe változatos, mindig meglepetés.
TAG-ek: Egyszarvú, fejes, karátos, aranyozott, ezüst, karika, gyerek, fülbevaló, epoxy, k, arany, bevonat, fekete, fehér, világos, rózsaszín, csillogás, kristály, köves

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét