Papagáj prémium gyermek nyaklánc 925 ezüst, epoxy
| Cikkszám: | 48823 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 7.2 mm x 6.2 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.00 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 39 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 3 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
9.710Ft
Ez a Papagáj prémium gyermek nyaklánc 925 ezüst, epoxy remek ajándék kislányoknak ballagásra, születésnapra, névnapra, karácsonyra, különleges alkalomra. Minden ékszerhez ajándékba adunk egy egyszarvús, exkluzív ékszerdobozt. A doboz színe változatos, mindig meglepetés.

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét