Ananász színes stift gyermek fülbevaló, 925 ezüst, 1 pár, epoxy, 24k arany bevonat, zöld, sárga
| Cikkszám: | 41759 |
| Szállítás: |
1-2 hét
futárral
vagy automatába
|
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Zöld, Sárga |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 5 mm x 9 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.4 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Záróvég: | Arany |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
7.120Ft
Ez a Ananász színes stift gyermek fülbevaló, 925 ezüst, 1 pár, epoxy, 24k arany bevonat, zöld, sárga remek ajándék lányok részére óvodai vagy iskolai ünnepségre, születésnapra, névnapra, karácsonyra, kiemelt alkalomra. Minden ékszerhez ajándékba adunk egy egyszarvús, exkluzív ékszerdobozt. A doboz színe változatos, mindig meglepetés.
TAG-ek: Ananász, színes, stift, gyermek, fülbevaló, 95, ezüst, epoxy, 4k, arany, bevonat, zöld, sárga

futárral
vagy
automatába
bankkártyás fizetés
vagy